Projekty wnętrz

Wybierz galerię która chcesz zobaczyć klikając na wybrany obrazek:

Projekty kuchni

Projekty kuchni jakie oferujemy to nie banalne rozwiązania. Często nowatorskie, zwykle nowoczesne, jednak sięgające też do tradycji.

Projekty łazienek

Proponowane przez nas projekty łazienek to rozwiązania zarówno na małe łazienki w kawalerce jak i na wielkie łazienki w domkach.

Salon

Salon to centrum życia domowego. Tu często odpoczywasz, tu przyjmujesz swoich gości. Tutaj przeżywasz największe radości i … smutki.

Sypialnia

Sypialnia to miejsce wypoczynku, oaza spokoju lub … nie zawsze. Często to miejsce bardzo prywatne, nie koniecznie dostępne dla gości.

Gabinet-Pokój gościnny

Od niedawna bardzo popularną jest praca zdalna. Zachodzi potrzeba urządzenia komfortowego miejsca pracy. Funkcjonalny gabinet domowy z pewnością jest trendem ostatnich lat.

Pokój dla ucznia

Pokój dla ucznia różni się stanowczo od pokoju dziecięcego. Przyjmujemy rozwiązania które naukę i wypoczynek stanowią przyjemnością.

Ścianka multimedialna – TV

Ścianka multimedialna czy też TV to obecnie miejsce na domowe centrum rozrywki. Często kilka urządzeń to dużo kabli. My je schowamy.

Zdjecie naszego teamu

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół który za cel postawił sobie podniesienie obecnych standardów w kompleksowej obsłudze klienta  jaki panuje na Projektowo – Wykonawczym rynku lubelskim. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala przewidzieć i uniknąć potencjalnych problemów lub dodatkowych Kosztów. Kompleksowe Wykańczanie lokalu począwszy od Projektu aż po Wykończenie „Pod Klucz” pozwoli stwierdzić: „Z nami zaoszczędzisz Czas i Pieniądze”

Co proponujemy naszym klientom?

Dostosowanie się do stylu Klienta, trendów rynkowych a co najważniejsze-do założonego budżetu. Cel-to spokój naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo od A do Z. Przede wszystkim projektujemy, a to co stworzymy nasze ekipy pod nadzorem realizują stosując materiały dokładnie te które uzgodnione są w projekcie.

Idealny klient?

To taki który potrafi przeanalizować ofertę rynkową, wybrać Specjalistów i zaufać ich doświadczeniu i wiedzy. Idealny klient pragnie przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania, domu czy lokalu usługowego ustalając tylko to czego oczekuje.

Daj się Pozytywnie Zaskoczyć.