Projekty wnętrz – kliknij, by zobaczyć więcej

Wybierz galerię która chcesz zobaczyć klikając na wybrany obrazek:

AlfaStyl Portfolio

Projekty kuchni

Projekty kuchni jakie oferujemy to nie banalne rozwiązania. Często nowatorskie, zwykle nowoczesne, jednak sięgające też do tradycji.

AlfaStyl Portfolio

Projekty łazienek

Proponowane przez nas projekty łazienek to rozwiązania zarówno na małe łazienki w kawalerce jak i na wielkie łazienki w domkach.

Alfa Styl ścianka RTV w salonie

Projekty salonu

Salon to centrum życia domowego. Tu często odpoczywasz, tu przyjmujesz swoich gości. Tutaj przeżywasz największe radości i … smutki.

Projekty sypialni

Sypialnia to miejsce wypoczynku, oaza spokoju lub … nie zawsze. Często to miejsce bardzo prywatne, nie koniecznie dostępne dla gości.

AlfaStyl Lublin Portfolio - biurko przy oknie

Projekt gabinetu / pokoju gościnnego

Od niedawna bardzo popularną jest praca zdalna. Zachodzi potrzeba urządzenia komfortowego miejsca pracy. Funkcjonalny gabinet domowy z pewnością jest trendem ostatnich lat.

Pokój dla ucznia

Pokój dla ucznia różni się stanowczo od pokoju dziecięcego. Przyjmujemy rozwiązania które naukę i wypoczynek stanowią przyjemnością.

AlfaStyl Portfolio

Projekt ścianki multimedialnej – TV

Ścianka multimedialna czy też TV to obecnie miejsce na domowe centrum rozrywki. Często kilka urządzeń to dużo kabli. My je schowamy.

Kim jesteśmy?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, a w wybranych wypadkach też profesjonalnym wykańczaniem wnętrz, oferując kompleksowe usługi dla klientów pragnących stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie.

Nasz doświadczony zespół specjalistów zapewnia usługi wysokiej jakości i dbałość o detale.

Stawiamy na profesjonalne podejście i tworzymy przestrzenie, które inspirują i spełniają najwyższe oczekiwania.

Z nami oszczędzisz zarówno swój czas jak i pieniądze, a także zyskasz gwarancję jakości, terminowości i staranności przy każdym projekcie.