Nasze projekty – realizacje które przedstawiamy na tej stronie to zaledwie ułamek tego co możemy i co potrafimy. Chętnie zaprezentujemy więcej podczas konkretnej rozmowy wiedząc czego oczekujesz, co chcesz abyśmy dla Ciebie zrobili. Zapraszamy do kontaktu.

Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij na interesującym Cię obrazku:

Projekty kuchni

Projekty kuchni jakie oferujemy to nie banalne rozwiązania. Często nowatorskie, zwykle nowoczesne, jednak sięgające też do tradycji.

Projekty łazienek

Proponowane przez nas projekty łazienek to rozwiązania zarówno na małe łazienki w kawalerce jak i na wielkie łazienki w domkach.

Salon

Salon to centrum życia domowego. Tu często odpoczywasz, tu przyjmujesz swoich gości. Tutaj przeżywasz największe radości i … smutki.

Sypialnia

Sypialnia to miejsce wypoczynku, oaza spokoju lub … nie zawsze. Często to miejsce bardzo prywatne, nie koniecznie dostępne dla gości.

Salon z aneksem kuchennym

Od kilku lat bardzo modny jest salon z aneksem kuchennym. Połączenie tych dwóch pomieszczeń jest bez wątpienia dobrym pomysłem chyba, że bardzo lubisz gotować.

Pokój dla ucznia

Pokój dla ucznia różni się stanowczo od pokoju dziecięcego. Przyjmujemy rozwiązania które naukę i wypoczynek stanowią przyjemnością.

Ścianka multimedialna – TV

Ścianka multimedialna czy też TV to obecnie miejsce na domowe centrum rozrywki. Często kilka urządzeń to dużo kabli. My je schowamy.

Podobało Ci się? Zapraszamy do kontaktu:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości

  Prześlij nam plik projektu, zdjęcie, itp. pliki graficzne  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.  UWAGA! Aby wysłać wiadomość napisz podane poniżej słowo stosując TYLKO małe LITERY nie stosuj znaków specjalnych: