Nasze projekty i realizacje – co możesz tutaj znaleźć?

W tym miejscu chcemy Ci zaprezentować różnorodne projekty wnętrzarskie, takie jak remonty mieszkań, aranżacje domów, przestrzeni komercyjnych, biur czy restauracji.

Będziesz mieć okazję zobaczyć zdjęcia przed i po, opisy procesu projektowego, a także pomysły, które zostały zrealizowane w konkretnych wnętrzach.

Będziemy Ci prezentować projekty wnętrz w różnych stylach, takich jak nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny, skandynawski, industrialny, boho i wiele innych.

Zobaczysz różnorodne inspiracje tematyczne, które mogą pomóc Ci znaleźć swój własny styl wnętrzarski.

Chcemy dzielić się z tobą historiami naszych sukcesów dotyczących konkretnych projektów. Będziemy opisywać wyzwania, które pojawiły się podczas ich realizacji oraz osiągnięte przez nas efekty.

Studia przypadków mogą dostarczyć Ci cennych informacji na temat procesu projektowego i inspiracji – bardzo na to liczymy!

Ostatnie wpisy z kategorii – Nasze projekty i realizacje

Zdjecie naszego teamu

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół który za cel postawił sobie przede wszystkim podniesienie obecnych standardów w kompleksowej obsłudze klienta jaki panuje na Projektowo – Wykonawczym rynku lubelskim. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala przewidzieć i uniknąć potencjalnych problemów lub dodatkowych Kosztów. Kompleksowe Wykańczanie lokalu począwszy od Projektu aż po Wykończenie „Pod Klucz” pozwoli stwierdzić: „Z nami zaoszczędzisz Czas i Pieniądze”

Co proponujemy naszym klientom?

Dostosowanie się do stylu Klienta, trendów rynkowych a co najważniejsze-do założonego budżetu. Cel-to spokój naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo od A do Z. Przede wszystkim projektujemy, a to co stworzymy nasze ekipy pod nadzorem realizują stosując materiały dokładnie te które uzgodnione są w projekcie.

Idealny klient?

To taki który potrafi przeanalizować ofertę rynkową, wybrać Specjalistów i zaufać ich doświadczeniu i wiedzy. Idealny klient pragnie przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania, domu czy lokalu usługowego ustalając tylko to czego oczekuje.

Daj się Pozytywnie Zaskoczyć.