Zamawiając remont i wykończenia “pod klucz” całość prac powierzasz nam. Jeszcze tylko akceptacja projektów, uzgodnienie harmonogramów i możesz jechać na wakacje. Do zobaczenia w umówionym terminie odbioru. Nie musisz martwić się tworzeniem aranżacji, robieniem zakupów, czy szukaniem odpowiedniej ekipy remontowej. Nasz zespół po ustaleniu wszystkich szczegółów dopilnuje wszystkiego za Ciebie, a jedynym Twoim zadaniem będzie odbiór kluczy do zupełnie nowego, funkcjonalnego lokalu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza praca rozpoczyna się w momencie projektowania przestrzeni i kończy po oddaniu właścicielom kluczy do gotowego lokalu. Możesz mieć zatem pewność, że korzystając z naszych usług, oszczędzasz czas, pieniądze i co najważniejsze – śpisz spokojnie.

Tworzymy nie tylko domy i mieszkania jak z bajki. W naszym portfolio znajdziesz także aranżacje przestrzeni użyteczności publicznej, takich jak kancelarie, biura, hotele, czy restauracje.

Dzięki temu, że zajmiemy się nie tylko projektowaniem, ale także całkowitym wykończeniem wnętrza, możesz mieć pewność, iż w Twoim mieszkaniu nie znajdziesz nieprzemyślanych rozwiązań. Przedstawiony wykonawczy projekt wnętrz pozwala szczegółowo omówić całość prac. Nasz doświadczony zespół krok po kroku przedstawia poszczególne etapy, aby w późniejszym czasie uniknąć niedomówień i kosztownych błędów realizacyjnych.

Dodatkowo wykonawczy projekt wnętrz zawiera także wstępny kosztorys, który poza kosztami materiałów uwzględnia także:

  • koszt robocizny
  • koszt materiałów budowlanych i chemii;
  • nadzór nad zakupem i logistyką materiałów (dobór materiałów, ich transport i wniesienie do wykańczania mieszkania);
  • nad jakością prac i zgodnością z projektem
  • nadzór nad realizacją harmonogramu prac.

Stworzenie idealnego projektu, zgranie ekip remontowych, czy czasochłonny wybór i transport materiałów na budowę to nie dla Ciebie? Chcesz, aby Twoje wnętrze było efektowne, jednak nerwy związane z jego aranżacją i wykończeniem spędzają Ci sen z powiek? Mamy dla Ciebie propozycję, która sprawi, że jak nikt inny będziesz cieszył się z kupna wymarzonego lokum. PAKIET „Pod Klucz” na pewno przypadnie Ci do gustu.

Remont i wykończenia „pod klucz”
Remont i wykończenia „pod klucz”

Pakiet „Pod klucz”

Wykończenie „Pod klucz” będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcesz tracić nerwów na organizację całego przedsięwzięcia. Jedyne, co będziesz musiał zrobić, to ustalić z nami szczegóły współpracy, dać możliwość zapoznać się z twoim zapotrzebowaniem, gustem i wizją, a przedstawioną przez nas aranżacja wnętrz. Zdecydujesz jakich materiałów wykończeniowych szukamy. My zajmiemy się resztą. Zamówienia, transport, remont i wykończenie, a nawet sprzątanie – tym nie będziesz musiał się martwić. Co więcej, jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie meble na wymiar, dzięki czemu funkcjonalnie wykorzystamy każdy centymetr powierzchni lokalu.

Decydując się na współpracę z Alfa Styl możesz liczyć na to, że oddamy Ci funkcjonalne wnętrze urządzone z klasą – zakochasz się w tej przestrzeni.

Oferta remont i wykończenie „pod klucz” dla inwestorów w nieruchomości i przedsiębiorców z lokalami usługowymi.

(Całkowity koszt to około 900zł/m2 uwzględniając już z projekt)

Wykończenie Pod Klucz dla inwestorów sprawia, że oszczędzasz sporo czasu, pieniędzy i nerwów.

Ogrom swoich spraw i życie w biegu powoduje, że właściciele inwestycyjnych mieszkań kupionych pod wynajem czy pod tzw Flipa, nie chcą bądź nie mają czasu zastanawiać się nad ich wykończeniem nad wszystkimi szczegółami technicznymi, szkoda im tych dni zmarnowanych na wycieczkę po sklepach budowlanych. Często marzą o tym, aby ktoś zrobił to za nich. Mając to na uwadze stworzyliśmy ofertę „Pod Klucz dla inwestorów”, który pozwoli zdjąć z Twoich barków ten „problem”.

Doskonałe rozumiemy, że priorytety tej klasy klientów są nieco inne. Dla takich inwestorów liczy się rentowność, a co za tym idzie koszt inwestycji, oraz niezbędny na przygotowanie lokalu czas, powinien być możliwie krótki. Chcą uniknąć płacenia dodatkowego czynszu, czy innych kosztów związanych z utrzymaniem tego lokalu. Już teraz możesz myśleć o stopie zwrotu poniesionych nakładów i przyszłych zyskach, które trafią na Twoje konto szybciej, niż Ci się wydaje.

Pamiętaj, że taniej wcale to nie oznacza niską jakość.

Bardziej atrakcyjna cena wynika z tego, że dobieramy sprawdzone materiały wykończeniowe, ale dostępne od ręki. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu i kosztów. A klient nadal otrzymuję produkt zgodny z projektem z tym, że w lepszej cenie i krótszym terminie. Czy nie to jest najważniejsze dla inwestycji?

Jakiego kosztu spodziewać się wybierając nasz pakiet Pod Klucz?

Szacunkowy koszt wykończenia mieszkania „pod klucz” to około 20% wartości lokalu, najczęściej cena zamyka się w 1500zł/m2, oczywiście sporo zależy od półki cenowej materiałów wykończeniowych bo to właśnie one stanowią ponad połowę ceny bez względu na to, czy samodzielnie wykończysz mieszkanie, czy zatrudnisz firmy wykończeniowe. Zazwyczaj organizacja i robocizna przy wykonaniu zadania wykończenie mieszkania kosztuje około 600-700 zł/m2.

Aby podjąć słuszną decyzję, policz dokładnie, ile stracisz czasu, pieniędzy i nerwów, aby Twoje mieszkanie spełniało standardy, których oczekujesz. Zastanów się również nad tym, ile czasu zajmie Ci remont. Zwróć uwagę na opóźnienia, które mogą być spowodowane brakiem materiałów wykończeniowych, zmianami harmonogramu, czy poszukiwaniem odpowiednich ekip.

Jeżeli zależy Ci na czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór opcji „pod klucz”. Dzięki naszej ofercie projektowanie wnętrza i prace wykończeniowe przebiegają szybko i bez żadnych problemów. Przelejemy na papier wszystkie pomysły i wykończymy mieszkanie zgodnie z twoim gustem i założeniami.


Remont i wykończenia „pod klucz”
Remont i wykończenia „pod klucz”

Zalety rozwiązań proponowanych przez Alfa Styl

Decydując się na kompleksowy pakiet Pod Klucz z oferty Alfa Styl Lublin nie będziesz musiał samodzielnie robić zakupów, ustalać transportu i wnosić materiałów do wykańczania mieszkania. Jako że odpowiadamy za logistykę, po ustaleniu wszystkich szczegółów zajmiemy się wszystkim, łącznie z ustalaniem harmonogramu ekipy i pilnowaniem terminów.

Istotne jest również to, że zanim zabierzemy się za pracę nad projektem, nasi projektanci dokładnie omawiają z Tobą wystrój wnętrz. Podpowiadają nowoczesne rozwiązania, które są obecnie modne, a także tworzą przestrzeń, która jest spójna z gustem i oczekiwaniami domowników. Dzięki temu nie musisz godzinami przeglądać sieci i branżowych gazet w poszukiwaniu rozwiązań, które będą odpowiednie dla Ciebie.

Istotne dla Ciebie powinno być również to, że jako firma kompleksowo wykańczająca wnętrza dajemy Ci gwarancję na wszystkie prace, jakie wykonaliśmy. Dzięki temu możesz spać spokojnie, bo nie musisz szukać winnego, kiedy w Twoim mieszkaniu znajdziesz ewentualne usterki.

Dlatego też zanim podejmiesz decyzję o samodzielnym wykańczaniu wnętrz, stwórz kosztorys i porównaj go z naszą ofertą. Zapewniamy Cię, że dojdziesz do wniosku, że warto skorzystać z oferty Alfa Styl.