Realizacje

Wybierz galerię która chcesz zobaczyć klikając na wybrany obrazek:

Realizacje łazienka

Realizacje łazienka – to galeria tego w jaki sposób potrafimy zrealizować właśnie to pomieszczenie. Nasze ekipy są w tym wypadku doskonałe.

Realizacje Kuchnia Lublin - Alfa Styl

Realizacje kuchnia

Realizacje kuchnia – to często nie banalne projekty i do tego świetne wykonanie. Tutaj wiele rzeczy należy brać pod uwagę. Efekt końcowy? Zobacz koniecznie.

Realizacje sypialnia

Realizacje sypialnia – w jakim stylu chcesz mieć sypialnię? Jak widzisz w naszej galerii masz sporo możliwości do wyboru.

Realizacje salon

Realizacje salon to już konkretne realizacje jakie mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów. Jak Tobie podoba się nasza praca?

Realizacja pomieszczenia użyteczności publicznej

Realizacja pomieszczenia użyteczności publicznej – to galeria naszych realizacji które mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów firm instytucji

Realizacja korytarz przedsionek

Realizacja korytarz przedsionek – to zwykle nas wita po wejściu do mieszkania, domu. W brew pozorom to miejsce które ma zrobić to pierwsze wrażenie.

Zdjecie naszego teamu

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół który za cel postawił sobie podniesienie obecnych standardów w kompleksowej obsłudze klienta  jaki panuje na Projektowo – Wykonawczym rynku lubelskim. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala przewidzieć i uniknąć potencjalnych problemów lub dodatkowych Kosztów. Kompleksowe Wykańczanie lokalu począwszy od Projektu aż po Wykończenie „Pod Klucz” pozwoli stwierdzić: „Z nami zaoszczędzisz Czas i Pieniądze”

Co proponujemy naszym klientom?

Dostosowanie się do stylu Klienta, trendów rynkowych a co najważniejsze-do założonego budżetu. Cel-to spokój naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo od A do Z. Przede wszystkim projektujemy, a to co stworzymy nasze ekipy pod nadzorem realizują stosując materiały dokładnie te które uzgodnione są w projekcie.

Idealny klient?

To taki który potrafi przeanalizować ofertę rynkową, wybrać Specjalistów i zaufać ich doświadczeniu i wiedzy. Idealny klient pragnie przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania, domu czy lokalu usługowego ustalając tylko to czego oczekuje.

Daj się Pozytywnie Zaskoczyć.