Realizacja ścianka TV

Realizacja ścianka TV – to nasze realizacje ścianki multimedialnej lub po prostu ścianki TV. Sztuką jest ukryć przewody, a zarazem ładnie to zaaranżować

czytaj dalej

Realizacje pokój gabinet

Realizacje pokój gabinet – ostatnie czasy to coraz więcej ludzi pracujących w domu z domu. To dla nich zapewniamy świetne miejsce do pracy.

czytaj dalej

Realizacje salon

Realizacje salon to już konkretne realizacje jakie mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów. Jak Tobie podoba się nasza praca?

czytaj dalej

Realizacje sypialnia

Realizacje sypialnia – w jakim stylu chcesz mieć sypialnię? Jak widzisz w naszej galerii masz sporo możliwości do wyboru.

czytaj dalej

Realizacje kuchnia

Realizacje Kuchnia Lublin - Alfa Styl

Realizacje kuchnia – to często nie banalne projekty i do tego świetne wykonanie. Tutaj wiele rzeczy należy brać pod uwagę. Efekt końcowy? Zobacz koniecznie.

czytaj dalej

Realizacje łazienka

Realizacje łazienka – to galeria tego w jaki sposób potrafimy zrealizować właśnie to pomieszczenie. Nasze ekipy są w tym wypadku doskonałe.

czytaj dalej

Realizacje

Nasze realizacje – obejrzysz tu tylko niektóre przykłady naszej kreatywności. Realizacje obejmują salony, sypialnie, a także kuchnie oraz łazienki. Jeżeli nasza filozofia wpisuje się w Twój gust, nie zwlekaj. Zmień swoje otoczenie razem z nami.

czytaj dalej

Projekty wnętrz

Nasze projekty które przedstawiamy na tej stronie to zaledwie ułamek tego co możemy i co potrafimy. Chętnie zaprezentujemy więcej podczas konkretnej rozmowy wiedząc czego oczekujesz, co chcesz abyśmy dla Ciebie zrobili. Zapraszamy do kontaktu.

czytaj dalej