Wykończenie mieszkania pod klucz – FILM

Wykończenie mieszkania pod klucz to kompletna praca od lokalu w stanie developerskim poprzez projekt, a na wykonaniu kończąc. Zobacz efekt końcowy.

Przede wszystkim tym razem mieszkanie zostało oddane jako dwu poziomowe. Jest pięknie zaprojektowane. Szczególnie dumni jesteśmy z sporej antresoli, gdzie sam jej koszt to 70 tysięcy złotych.
Antresola jest na systemie podwieszanym, a mimo to ani drgnie.

Cieszymy się przede wszystkim bardzo, że zaprojektowane przez nas rozwiązanie okazało się świetne.

Dziś tylko filmik w skrócie, a w najbliższym czasie pokażemy co nieco więcej.

Wykończenie mieszkania pod klucz – FILM

Film – Wykończenie mieszkania pod klucz – przede wszystkim możesz zobaczyć na naszym kanale YouTube pod adresem: https://youtu.be/P2vRE35bvXM lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Zdjecie naszego teamu

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół który za cel postawił sobie przede wszystkim podniesienie obecnych standardów w kompleksowej obsłudze klienta jaki panuje na Projektowo – Wykonawczym rynku lubelskim. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala przewidzieć i uniknąć potencjalnych problemów lub dodatkowych Kosztów. Kompleksowe Wykańczanie lokalu począwszy od Projektu aż po Wykończenie „Pod Klucz” pozwoli stwierdzić: „Z nami zaoszczędzisz Czas i Pieniądze”

Co proponujemy naszym klientom?

Dostosowanie się do stylu Klienta, trendów rynkowych a co najważniejsze-do założonego budżetu. Cel-to spokój naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo od A do Z. Przede wszystkim projektujemy, a to co stworzymy nasze ekipy pod nadzorem realizują stosując materiały dokładnie te które uzgodnione są w projekcie.

Idealny klient?

To taki który potrafi przeanalizować ofertę rynkową, wybrać Specjalistów i zaufać ich doświadczeniu i wiedzy. Idealny klient pragnie przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania, domu czy lokalu usługowego ustalając tylko to czego oczekuje.

Daj się Pozytywnie Zaskoczyć.

Dodaj komentarz