Przedpokój to dopiero początek – czyli jak wygląda projektowanie mieszkania z pomysłem? – FILM

Przedpokój to dopiero początek – w tym filmie przedstawiamy Ci jedną z naszych realizacji – wykończenie mieszkania dla informatyka. To wyjątkowe mieszkanie, które kryje w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań. Zobacz, co udało nam się stworzyć tym razem.

Przedpokój to dopiero początek….

Zadbaliśmy o to, żeby wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały i idealnie wpisywały się w gust naszego klienta.

Zaczynamy od wyposażenia przedpokoju i klasycznych elementów wyposażenia takich jak lustro czy szafa. Uwagę zwracamy na ściankę obitą wyjątkową tapetą, która dodatkowo skrywa niekoniecznie estetyczne przyłącza.

Duże znaczenie w tym projekcie ma klimatyzacja – każde pomieszczenie zawiera osobną jednostkę klimatyzacji podpiętą pod jedną główna jednostkę zewnętrzną.

Aby wizualnie uzyskać w kuchni jak najwięcej miejsca zastosowaliśmy dużą ścianę dekoracyjną i minimalistyczny, dekoracyjny okap – to nietuzinkowe rozwiązanie, które naszym zdaniem dodaje wnętrzu charakteru. Przedstawiamy Ci również ciekawe zastosowanie lameli w tym właśnie pomieszczeniu.

Przedpokój - aneks kuchenny z widokiem na przedpokój
Aneks kuchenny z widokiem na przedpokój

Sypialnia nie jest duża, jest za to bardzo efektowna. Zastosowanie lameli i tapety imitującej marmur dodaje wnętrzu wyrazistego, nowoczesnego charakteru. Bardzo efektowne jest również zastosowanie ogromnego lustra, które optycznie powiększa to pomieszczenie.

Gabinet jest królestwem naszego klienta – infomatyka. W tym pomieszczeniu postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesność i unikatową dekorację – podświetlaną mapa świata wykonaną z drewna.

Łazienka wpisuje się w styl całego mieszkania. Choć jest niewielka, mieści wszystko co powinna i wygląda bardzo estetycznie. Mamy tu wiele ciekawych rozwiązań dotyczących przechowywania.


Aby poznać detale tej wyjątkowej aranżacji i na własne oczy przekonać się jak to wszystko wygląda, możesz obejrzeć nasz film – bezpośrednio na stronie, lub wchodząc w link: https://youtu.be/G8xH_-ZQvlc


Zdjecie naszego teamu

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół który za cel postawił sobie przede wszystkim podniesienie obecnych standardów w kompleksowej obsłudze klienta jaki panuje na Projektowo – Wykonawczym rynku lubelskim. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala przewidzieć i uniknąć potencjalnych problemów lub dodatkowych Kosztów. Kompleksowe Wykańczanie lokalu począwszy od Projektu aż po Wykończenie „Pod Klucz” pozwoli stwierdzić: „Z nami zaoszczędzisz Czas i Pieniądze”

Co proponujemy naszym klientom?

Dostosowanie się do stylu Klienta, trendów rynkowych a co najważniejsze-do założonego budżetu. Cel-to spokój naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo od A do Z. Przede wszystkim projektujemy, a to co stworzymy nasze ekipy pod nadzorem realizują stosując materiały dokładnie te które uzgodnione są w projekcie.

Idealny klient?

To taki który potrafi przeanalizować ofertę rynkową, wybrać Specjalistów i zaufać ich doświadczeniu i wiedzy. Idealny klient pragnie przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania, domu czy lokalu usługowego ustalając tylko to czego oczekuje.

Daj się Pozytywnie Zaskoczyć.

Dodaj komentarz