Projekty i wizualizacje – co możesz tu znaleźć?

Znajdziesz tu liczne zdjęcia, opisy i wizualizacje pomieszczeń wykonanych w różnych stylach wnętrzarskich.

Jeżeli zastanawiają Cię kwestie dotyczące wyboru kolorów, mebli, oświetlenia lub dodatków, znajdziesz tu liczne projekty i wizualizacje, które mogą posłużyć Ci za inspirację.

Czas na konkrety – prezentacje konkretnych projektów wnętrz.

Chcemy pokazywać Ci zarówno nasze własne projekty i wizualizacje, ale też prezentować wnętrza wykonane przez innych profesjonalistów.

Opowiemy Ci o wyzwaniach, jakie napotkaliśmy podczas projektowania i z dumą przedstawimy efekt końcowy.

Najnowsze wpisy w kategorii: Projekty i wizualizacje

Zdjecie naszego teamu

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół który za cel postawił sobie przede wszystkim podniesienie obecnych standardów w kompleksowej obsłudze klienta jaki panuje na Projektowo – Wykonawczym rynku lubelskim. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala przewidzieć i uniknąć potencjalnych problemów lub dodatkowych Kosztów. Kompleksowe Wykańczanie lokalu począwszy od Projektu aż po Wykończenie „Pod Klucz” pozwoli stwierdzić: „Z nami zaoszczędzisz Czas i Pieniądze”

Co proponujemy naszym klientom?

Dostosowanie się do stylu Klienta, trendów rynkowych a co najważniejsze-do założonego budżetu. Cel-to spokój naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo od A do Z. Przede wszystkim projektujemy, a to co stworzymy nasze ekipy pod nadzorem realizują stosując materiały dokładnie te które uzgodnione są w projekcie.

Idealny klient?

To taki który potrafi przeanalizować ofertę rynkową, wybrać Specjalistów i zaufać ich doświadczeniu i wiedzy. Idealny klient pragnie przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania, domu czy lokalu usługowego ustalając tylko to czego oczekuje.

Daj się Pozytywnie Zaskoczyć.