Alfa Styl Lublin to wyjątkowa firma. Już sam fakt, że w nazwie mamy nazwę miasta z którym jesteśmy związani pokazuje, że szczególnie związaliśmy się z tym właśnie miastem, co oznacza, że pracujemy solidnie i kompleksowo.

Kompleksowo – oznacza oszczędnie

Czy spotkałeś się z tym jak to kolejny majster przychodzi i mówi: Panie kto Panu tak to s… (zrobił).

Tak jest często gdy masz fachowców z różnych firm. Nie ma tego problemu, gdy fachowcy są z jednej firmy która wykonuje wszystkie prace kompleksowo. To oznacza oszczędność. Twojego czasu i … nerwów. Przecież to też jest sporo warte.

My o tym wiemy, więc dzięki pracom kompleksowym oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też czas i nerwy.

Czy mamy doświadczenie?

Od 2013 zajmujemy się remontami i wykończeniem wnętrz dla klientów instytucjonalnych. O ile nasza praca wiązała się z kompleksową obsługą w zakresie remontów organizowaliśmy współpracę z wieloma firmami z branż budowlanej, elektrycznej, hydraulicznej, ślusarskiej, meblarskiej, a także z branży projektowej. Z przebiegiem lat zebraliśmy dość duży bagaż doświadczeń w tym zakresie. Teraz mamy sprawdzonych dostawców jak i wykonawców. Coraz częściej zgłaszają się do nas klienci po kompleksowe usługi, wraz z projektem. Nasi powracający klienci doskonale wiedzą, że warto pracować z projektem. Maja wtedy pewność że wykonamy to czego oczekują.

Alfa Styl Lublin Sp. z o.o.

Postanowiliśmy stworzyć spółkę która będzie w stanie kompleksowo obsłużyć nie tylko klienta instytucjonalnego, ale także spełnić marzenia klienta prywatnego.

Firma Alfa Styl Lublin, która oferuje nie tylko profesjonalne doradztwo prawne i kredytowe, ale także aranżacje i wykończenie „pod klucz”. Oferta dotyczy nie tylko nieruchomości z rynku pierwotnego, ale także z rynku wtórnego, które wymagają gruntownego i kompleksowego remontu, w celu podniesienia standardu.

Wykonamy pracę z branży projektowej, hydraulicznej, elektrycznej, meblarskiej i stolarskiej.

Nie chcąc zrazić się procesem remontu lub wykończenia i przekonać się w powiedzeniu „Te Wykończeniowce NAS wykończą” co raz więcej osób korzysta z naszych usług.