Alfa Styl Lublin to firma, która z pasją tworzy piękne i funkcjonalne wnętrza. Jesteśmy związani z miastem Lublin, dlatego nasze projekty są dopasowane do lokalnych warunków oraz gustów naszych klientów. Nasza praca opiera się na solidności, rzetelności oraz kompleksowości. Dążymy do uzyskania uznania wśród lokalnych klientów, dlatego zawsze stawiamy ich potrzeby na pierwszym miejscu.

Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy uznanie naszych klientów dzięki naszym unikalnym projektom i wysokiej jakości usługom. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w stworzeniu wymarzonego wnętrza, które będzie doskonale odpowiadało Twoim potrzebom.

Projektujemy od kilku lat i zdobyliśmy uznanie naszych klientów dzięki unikalnym projektom i wysokiej jakości usługom. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w stworzeniu wymarzonego wnętrza, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

W procesie współpracy z Zamawiającym staramy się udowodnić:

Kompleksowo – oznacza oszczędnie

Wykonanie wykończenia zgodnie z projektem zawsze jest bardziej ekonomiczne uzasadnione, ponieważ każdy, od zaopatrzeniowca po poszczególne ekipy, wie, co ma robić. Istotne jest uniknięcie zbędnych kosztów związanych z organizacją procesu wykończenia oraz kosztów wynikających z potencjalnych przeróbek na łączeniach etapów budowlanych . Należy także wziąć pod uwagę koszty ewentualnego przestoju oraz braku możliwości normalnego użytkowania.

Dodatkowo, realizacja wykończenia lub remontu tylko częściowo, może uniemożliwić uzyskanie zamierzonego efektu końcowego. Dlatego też, jeśli chcesz uzyskać najlepszy wynik i uniknąć zbędnych kosztów, zastanów się kompleksową realizację projektu.

Jak to się rozpoczęło?

Przygoda z wykończeniem wnętrz rozpoczęła się w 2013 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i doświadczenie, pracując nad modernizacją, remontami oraz wykończeniami różnych obiektów, w tym instytucjonalnych oraz mieszkalnych, dla klientów indywidualnych. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na Lublinie i okolicach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się wypracować bogate portfolio i zbudować zgrany zespół specjalistów. W efekcie możemy nie tylko zapewnić naszym klientom projektowanie i nadzór nad procesem wykończenia lub remontu, ale także kompleksowe wykończenia wnętrz. Nasze usługi obejmują prace budowlane, wykończeniowe, meblarskie, hydrauliczne, elektryczne oraz instalacje klimatyzacyjne.

Jakie potencjalne problemy chcemy rozwiązać?

W trakcie procesu remontowo-wykończeniowego często dochodzi do bałaganu na placu budowy, spowodowanego nieporozumieniami, brakami lub zmianami w decyzjach dotyczących funkcjonalności pomieszczeń, ich aranżacji lub brakiem pomysłów ze strony inwestora.

Takie sytuacje często wpływają negatywnie na przebieg prac inwestycyjnych, co skutkuje opóźnieniami i zwiększonymi kosztami.

W związku z tym, z myślą o naszych klientach i otaczając się kreatywnymi osobami, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o usługi projektowania wnętrz, tworząc spółkę Alfa Styl.

Z analizy błędów i niedoskonałości podobnym problemom można zapobiec poprzez tworzenie Kompleksowego Projektu Wnętrz:

Projekt wykonawczy – rzuty funkcjonalne. Dokumentacja tego typu daje odpowiedzi na wszelkie zapytania ekip wykończeniowych. Warto zwrócić uwagę że mając dokumentację zapobiega się wykonywanie przeróbek i eliminuję się ewentualne nieporozumienie z Inwestorem a tym samym zapobiega się niepotrzebnym wydatkom oraz bałaganu na budowie

Wizualizację zamierzonego efektu, fotorealistyczne obrazy- dają możliwość Zamawiającemu wyobrazić sobie jak będzie wyglądać projektowane wnętrz, i zapobiec potencjalnym zmianom już w trakcie remontu.

Lista niezbędnych materiałów– daje podgląd Inwestorowi, które dokładnie materiały będą użyte. Również eliminują się przestoję, bo materiały w większości swojej zamawiane jeszcze przed rozpoczęciem prac. Najważniejsze że Klient ma możliwość bez pośpiechu zapoznać się z każdym z tych materiałów i wprowadzić ewentualne zmiany jeszcze na etapie projektowania nie ponosząc dodatkowych nakładów w czasie wykończenia lokalu.

Wywiad z właścicielem Alfa Styl Lublin na kanale SukcesStudio

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wartościach jakie wyznajemy przy pracy na naszymi projektami, zapoznaj się z przygotowanym przez nas materiałem. Dowiesz się z niego między innymi:

  • jak wiele oszczędzają klienci, którzy zdecydują się na kontakt z projektantem jeszcze na etapie zakupu mieszkania,
  • jak wiele problemów możemy za Ciebie rozwiązać jeżeli chcesz zaadaptować mieszkanie w stanie deweloperskim pod siebie,
  • o tym, że w większości wypadków jesteśmy w stanie zrobić projekt i wykonanie w cenie podobnej do robienia tego systemem gospodarczym.

Filmik możesz obejrzeć bezpośrednio na tej stronie lub klikając w link: https://youtu.be/M2o9JnSS5Ww


Jaka jest nasza misja?

Aranżacja wnętrz to misja dla duszy artystycznej - skupiamy ludzi którzy maja takie dusze

Naszym celem jest przygotowanie projektu wnętrz na najwyższym poziomie, który odzwierciedli unikalny styl naszych klientów. W branży artystycznego wykończenia musimy wykraczać poza granice i stosować nietypowe schematy, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne projekty. Nasza praca opiera się na wizji i dbamy o ciągłe doskonalenie naszych perspektyw. Współpracując z nami, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jako projektanci wnętrz, nieustannie rozwijamy swoje umiejętności artystyczne w innych dziedzinach, takich jak malarstwo, taniec czy fotografia, aby dostarczać jeszcze więcej inspiracji do naszych projektów.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Nasza oferta kierowana jest do osób, które chcą kompleksowo zmienić wystrój swojego mieszkania lub domu oraz do firm, które chcą podnieść standard swoich biur lub punktów przyjęć klientów.

Nasi klienci zwykle oczekują, że prace remontowe będą przeprowadzone w sposób jak najmniej uciążliwy dla nich i ich codziennych obowiązków. Cenią sobie minimalizację dodatkowych kosztów, takich jak przestoje ekip remontowych, braki materiałów czy podwójne wykonanie prac z powodu opóźnień w podjęciu decyzji. Oferujemy usługi typu „Zaprojektuj i Wykonaj”, które pozwalają na kompleksowe realizowanie projektów, od planowania aż po wykonanie, z jednoczesnym minimalizowaniem kłopotów dla klientów.

Jakie cele chcemy osiągnąć?

Dążymy do uzyskiwania pozytywnych reakcji od naszych klientów, ich satysfakcji i radości wynikającej z zaprojektowania oraz wykonania czegoś pięknego, aby udowodnić, że potrafimy zrobić coś więcej niż tylko przeprowadzić remont. Dla nas najważniejsze są wdzięczność klientów i ich dobra opinia, jako najlepszy dowód na właściwie wykonaną pracę. Dążymy do zdobycia uznania i rozpoznawalności w naszym regionie.

Daj się pozytywnie zaskoczyć!

Alfastyllublin antresola plyta scienna drewniana pomysl na aranzacje wykonczenia wnetrz salon nietypowy

Alfa Styl Lublin to zespół specjalistów z dziedziny projektowania i wykończenia wnętrz. Nasz zespół składa się z wyjątkowo utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad realizacją marzeń naszych klientów.
Pojektantka Wnetrz Magda 1

 

Magda – Projektantka Wnętrz

Zamiłowanie do projektowania zrodziło się we mnie od najmłodszych lat, gdzie zafascynowało mnie tworzenie i modyfikowanie przestrzeni w grze The Sims. Z  wykształcenia jestem Architektką i tą ścieżkę zawodową przyjęłam  już na etapie wyboru szkoły średniej. Ukończenie szkoły na profilu architektury krajobrazu było tylko wstępem. Następnym etapem były studia z zakresu Architektury i Urbanistyki.  Prywatnie jestem miłośniczką fotografii i podróżowania. Uwielbiam poznawać nowe miejsca , które często stają się inspiracją do kreowania wyjątkowych i niepowtarzalnych przestrzeni. 

 

 

Agata – Projektantka Wnętrz

Projektowanie wnętrz wymaga wszechstronności i wiedzy z wielu dziedzin, łącząc przy tym jeszcze duszę artysty. Nie ma mowy o monotonii, projektując dla różnych osób i podmiotów, każdy ma inne wymagania, gust, zainteresowania i przeżycia. Staram się dostosować do każdego z osobna aby tworzyć projekty prawdziwie indywidualne, uwzględniając możliwie wszystkie czynniki.

 

Projektantka Wnetrz Agata 3
Manager Nazar 1

 

Nazar – Manager

Jestem osobą, która kocha perfekcję i uwielbia, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji remontowych i budowlanych, co pozwala mi na dobre planowanie i realizację projektów. Mimo, że moja praca wymaga sporo umiejętności technicznych, to od zawsze drzemie we mnie dusza artysty, co pozwala mi na realizację unikalnych i oryginalnych projektów. Dzięki mojemu zespołowi, jestem w stanie połączyć swoje doświadczenie z artystyczną wizją, co pozwala nam na tworzenie pięknych i funkcjonalnych wnętrz.