Alfa Styl Lublin to wyjątkowa firma. Już sam fakt, że w nazwie mamy nazwę miasta z którym jesteśmy związani pokazuje, że szczególnie związaliśmy się z tym właśnie miastem, co oznacza, że pracujemy solidnie i kompleksowo.

Kompleksowo – oznacza oszczędnie

Jak to się rozpoczęło?

Nasza przygoda z wykończeniem wnętrz zaczęła się w 2013 r. Do tej pory modernizujemy, remontujemy, wykańczamy lokale o różnym sposobie użytkowania z zamówień instytucjonalnych, a także lokale mieszkalne z zamówień klientów indywidualnych. Bazujemy swoją pracę z klientami w Lublinie i bliskich okolicach.

Jakie potencjalne problemy chcemy rozwiązać?

Niestety w całej naszej drodze doświadczenia nierzadko dochodziło do bałaganu na obiekcie z powodu nieporozumień, braków lub zmian decyzji o funkcjonalności pomieszczeń, ich aranżacji lub brakiem pomysłów ze strony inwestora. Takie sytuacje mocno destabilizowały przebieg prac nad inwestycją zamawiającego.

Z analizy błędów i niedoskonałości podobnym problemom można zapobiec poprzez tworzenie:

  • Wizualizację zamierzonego efektu
  • Zestawienie materiałów wykończeniowych
  • Zestawienie przewidywalnych kosztów
  • Wykonawczy projekt ze szczegółami

Zważywszy na to, że otaczamy się kreatywnymi osobami, postanowiliśmy zaoferować klientom usługę Projektowanie Wnętrz. W tym celu powstała spółka Alfa Styl.

Jaka jest nasza misja?

Naszą rolą jest przygotowanie projektu wnętrz o jak najwyższym standardzie, aby dotrzeć do unikalnego stylu naszego klienta. W zawodach związanych z artystycznym wykończeniem musimy zwracać uwagę na przekraczanie swoich granic oraz stosowanie nietuzinkowych schematów. W naszej  pracy bardzo kluczowe jest poczucie wizji.

Jako projektanci wnętrz bezustannie pogłębiamy nasze perspektywy. Czujemy się jak artyści, dlatego też dbamy o prywatny rozwój również w innych dziedzinach sztuki, takich jak malarstwo, taniec, fotografia, aby dodawać jeszcze więcej inspiracji do projektowania wnętrz.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Kierujemy ją do osób zdecydowanych na kompleksową zmianę całego swojego mieszkania lub domu oraz do firm, które chcą podnieść standard swoich biur czy punktów przyjęć klientów.

Nasi klienci zazwyczaj chcą metamorfozy swoich lokali w sposób jak najmniej ingerujący w ich czas. Nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z przestojem ekip remontowych, brakiem materiałów czy podwójnego wykonania prac z powodu braku decyzji w odpowiednim czasie.

Jakie cele chcemy osiągnąć?

Dążymy do pozytywnych reakcji zamawiających, satysfakcji i radości wynikających z zaprojektowania, a potem wykonania czegoś pięknego. A wdzięczność i dobra opinia są dla nas najlepszym dowodem należycie wykonanej pracy. Dążymy do rozpoznawalności w regionie.

Ty zdecydujesz czy robimy wspólnie kolejny krok zmiany Twojego lokalu

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, następnie spotkania oraz inwentaryzacji pomieszczenia.

Spróbujemy Cię pozytywnie zaskoczyć