Alfa Styl Lublin to wyjątkowa firma. Już sam fakt, że w nazwie mamy nazwę miasta z którym jesteśmy związani pokazuje, że szczególnie związaliśmy się z tym właśnie miastem, co oznacza, że pracujemy solidnie i kompleksowo, szczególnie kompleksowo. Dążymy do uzyskania uznania z pośród przede wszystkim lokalnych Klientów.

W procesie realizacji wykończenia lokalu zgodnie z projektem staramy się udowodnić Zamawiającemu że kompleksowo- oznacza oszczędnie.

Kompleksowo – oznacza oszczędnie

Realizacja wykończenia zgodnie z projektem zawsze będzie taniej, przecież każdy, od zaopatrzeniowca aż po poszczególne ekipy, każdy wie co ma robić. Zaostrzamy uwagę na brak poniesienia kosztów organizacji procesu wykończenia, koszty ewentualnych przeróbek powstających na łączeniach etapów budowlanych lub poszczególnych pomieszczeń, koszty potencjalnego przestoju i brak możliwości normalnego użytkowania. Poza tym realizując wykończenie lub remont częściowo, z powodu dostępności wybranych materiałów prawie nie możliwie uzyskać zamierzonego efektu końcowego.

Jak to się rozpoczęło?

Nasza przygoda z wykończeniem wnętrz zaczęła się w 2013 r. Do tej pory modernizujemy, remontujemy, wykańczamy lokale o różnym sposobie użytkowania z zamówień instytucjonalnych, a także lokale mieszkalne z zamówień klientów indywidualnych. Bazujemy swoją pracę z klientami w Lublinie i bliskich okolicach.

Za lata doświadczenia już mamy wypracowane portfolio. W tym czasie tworzył się zgrany zespół specjalistów, tym samym oferujemy Klientom nie tylko Projektowanie i Nadzór nad procesem wykończenia/remontu a i kompleksowe wykończenia wnętrz. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać prace budowlane, prace wykończeniowe, meblarskie, hydrauliczne, elektryczne, oraz prace polegające na wykonaniu instalacji klimatyzacji.

Jakie potencjalne problemy chcemy rozwiązać?

Niestety w całym procesie remontowo-wykończeniowym nierzadko dochodzi do bałaganu na obiekcie z powodu nieporozumień, braków lub zmian decyzji o funkcjonalności pomieszczeń, ich aranżacji lub brakiem pomysłów ze strony inwestora.

Podobne sytuacje mocno destabilizują przebieg prac przy inwestycji Zamawiającego.

Zważywszy na to, że otaczamy się kreatywnymi osobami, postanowiliśmy oprócz prac remontowo-wykończeniowych zaoferować Klientom usługę Projektowanie Wnętrz. W tym celu powstała spółka Alfa Styl.

Z analizy błędów i niedoskonałości podobnym problemom można zapobiec poprzez tworzenie Kompleksowego Projektu Wnętrz:

AlfaStyllublin

Projekt wykonawczy – rzut funkcjonalny. Dokumentacja tego typu daje odpowiedzi na wszelkie zapytania ekip wykończeniowych. Warto zwrócić uwagę że mając dokumentację zapobiega się wykonywanie przeróbek i eliminuję się ewentualne nieporozumienie z Inwestorem a tym samym zapobiega się niepotrzebnym wydatkom oraz bałaganu na budowie

AlfaStyllublin

Kompleksowy projekt -dokumentacja przedstawiająca szczegóły mebli na wymiar. Taka dokumentacją odpowiada na wiele pytań meblarzy jednocześnie zaoszczędzając czas na każdorazowe ustalenia z każdą z ekip wykonawczych.

Projektowanie Aranzacja wnetrz wykonczenia remont mieszkanie projekt kuchnia na wymiar

Wizualizację zamierzonego efektu, fotorealistyczne obrazy- dają możliwość Zamawiającemu wyobrazić sobie jak będzie wyglądać projektowane wnętrz, i zapobiec potencjalnym zmianom już w trakcie remontu

AlfaStyllublin

Lista niezbędnych materiałów- daje podgląd Inwestorowi, które dokładnie materiały będą użyte. Również eliminują się przestoję, bo materiały w większości swojej zamawiane jeszcze przed rozpoczęciem prac. Najważniejsze że Klient ma możliwość bez pośpiechu zapoznać się z każdym z tych materiałów i wprowadzić ewentualne zmiany jeszcze na etapie projektowania nie ponosząc dodatkowych nakładów w czasie wykończenia lokalu.

Jaka jest nasza misja?

Naszą rolą jest przygotowanie projektu wnętrz o jak najwyższym standardzie, aby dotrzeć do unikalnego stylu naszego klienta. W zawodach związanych z artystycznym wykończeniem musimy zwracać uwagę na przekraczanie swoich granic oraz stosowanie nietuzinkowych schematów. W naszej pracy bardzo kluczowe jest poczucie wizji.

Pracujemy dotrzymując się obietnicy: Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Projektanci wnętrz powinni bezustannie pogłębiać swoje perspektywy. Czujemy się jak artyści, dlatego też dbamy o prywatny rozwój również w innych dziedzinach sztuki, takich jak malarstwo, taniec, fotografia, aby dodawać jeszcze więcej inspiracji do projektowania wnętrz.

Aranżacja wnętrz to misja dla duszy artystycznej - skupiamy ludzi którzy maja takie dusze
Aranżacja wnętrz to misja dla duszy artystycznej – skupiamy ludzi którzy maja takie dusze

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Kierujemy ją do osób zdecydowanych na kompleksową zmianę całego swojego mieszkania lub domu oraz do firm, które chcą podnieść standard swoich biur czy punktów przyjęć klientów.

Nasi klienci zazwyczaj chcą metamorfozy swoich lokali w sposób jak najmniej ingerujący w ich czas. Nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z przestojem ekip remontowych, brakiem materiałów czy podwójnego wykonania prac z powodu braku decyzji w odpowiednim czasie. Chętnie przyjmujemy zlecenia typu: Zaprojektuj i Wykonaj

Jakie cele chcemy osiągnąć?

Dążymy do pozytywnych reakcji zamawiających, satysfakcji i radości wynikających z zaprojektowania, a potem wykonania czegoś pięknego udowadniając że potrafimy coś więcej jak po prostu remont. A wdzięczność i dobra opinia są dla nas najlepszym dowodem należycie wykonanej pracy. Dążymy do rozpoznawalności w regionie.

Daj się pozytywnie zaskoczyć!

Alfastyllublin antresola plyta scienna drewniana pomysl na aranzacje wykonczenia wnetrz salon nietypowy
Twój dom – Twój azyl – Elegancki Salon – Naturalne Tekstury